Služby

Společnosti Watera Group poskytují komplexní technickou podporu pro své produkty a systémy prostřednictvím svých příslušných servisních oddělení, ve kterých pracují zkušení a dobře vyškolení servisní technici.

 

Instalace a uvedení do provozu  

Specializovaný tým instalačních techniků vedený kvalifikovanými inženýry zajišťuje včasnou a efektivní instalaci a zprovoznění produktů a systémů na úpravu vody dodávaných společnostmi Watera.

Záruční a pozáruční servis

Watera poskytuje zákazníkům komplexní, profesionální poprodejní podporu, aby zajistila, že instalované systémy budou vždy správně a efektivně fungovat. To zahrnuje snadno dostupnou vzdálenou technickou pomoc a rychlou dodávku náhradních dílů.  Kromě jiného může Watera také poskytovat vzdálené, nepřetržité monitorování výkonu svých nainstalovaných systémů.  

Náhradní díly a spotřební materiál

Watera poskytuje svým zákazníkům správné náhradní díly a spotřební materiál, ve správném množství, dodané na správná místa, ve správný čas, vždy za konkurenceschopné ceny.  V tomto rozsahu udržuje dostatečné zásoby dílů a spotřebního materiálu, aby bylo zajištěno, že potřeby svých zákazníků mohou být vždy uspokojeny.

 

Clear